samochodowe instalacje gazowe
Tu jesteś:autogazjarman.pl - strona główna
  • auto gaz łęczna
  • auto gaz łęczna
  • auto gaz łęczna
  • auto gaz łęczna
  • auto gaz łęczna
STAG 400 DPIjarman

NOWOŚĆ! Stag 400 DPI


Od października 2012 r. posiadamy w swojej ofercie wtrysk gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, tj. silników FSI, TFSI, TSI.

STAG 400 DPI jako jedyny sterownik na rynku doskonale współpracuje z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, stosowaną coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych grupy VW. Dzięki temu użytkowanie samochodów wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem oraz instalację gazową STAG 400 DPI, staje się bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

Zaawansowane technologicznie silniki wspierane przez szereg podzespołów elektronicznych są niezwykle wrażliwe na wszelkie zmiany zadanych fabrycznie parametrów pracy. Dlatego montowana w nich instalacja musi idealnie współpracować z komputerem pojazdu. Doskonałą integrację układów zasilania benzynowego i gazowego w silnikach z bezpośrednim wtryskiem, zapewnia specjalnie dedykowana dla tego rodzaju zasilania instalacja STAG 400 DPI.

STAG 400 DPI jest produkowany w oparciu o najnowszą technologię i na bazie najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Sterownik został wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji. Wszystko to sprawia, że jest to obecnie najnowocześniejszy, najlepszy sterownik gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji STAG 400 DPI, prosimy o kontakt.